O nas

onas-(14).jpgOpowieści o czasach, kiedy telewizor stał w jednej pozycji na stoliku, a widz musiał szukać odpowiedniego miejsca, aby mógł go oglądać, należy odłożyć do lamusa. Dzisiejsza technologia potrafi perfekcyjnie dostosować się do potrzeb jej użytkowników. Dowodem na to jest szeroka oferta produktów marki Stell, która od 2005 r. obejmuje oprócz stałych, wysuwanych i regulowanych uchwytów do telewizorów i urządzeń AV, również różne typy nowoczesnych szafek i półek.

Do głównych zalet produktów Stell należą oprócz najwyższej jakości i maksymalnej elastyczności również prosta obsługa będąca gwarancją łatwego sterowania i przyjemnego użytkowania. Miłośnicy wzornictwa docenią szczególnie atrakcyjny wygląd, typowy dla wszystkich produktów marki Stell.

Do wyboru jest wiele typów uchwytów do najróżniejszych typów i rozmiarów telewizorów i urządzeń AV. Z szerokiej oferty może dokonać wyboru zarówno posiadacz 100" ekranu, który kupi wysuwany i regulowany uchwyt Stell o nośności do 70 kg, jak również pani, która ma w zwyczaju oglądać podczas gotowania programy na małym telewizorze o przekątnej 13", do którego będzie dobrze pasować prosty stały uchwyt Stell wbudowany w meble kuchenne.
W ofercie marki Stell znajdą Państwo także połączenie uchwytów ze stolikami RTV, jak również samodzielne uniwersalne stoliki do każdego wnętrza wykonane z metalu i szkła lub połączenia drewna i szkła.

Popularne są również uchwyty do telewizorów lub monitorów ułatwiające pracę przy komputerze.
Trendem ostatnich czasów, znajdującym zastosowanie nie tylko w miejscach publicznych, ale także w nowoczesnych designowych wnętrzach, są sufitowe regulowane uchwyty do urządzeń o przekątnej do 70" i nośności do 80 kg, a także sufitowe - stałe lub wysuwane - uchwyty projektorów.

Producent marki Stell pamięta także o miłośnikach dobrej muzyki. Do urządzeń DVD i dekoderów STB oferuje praktyczne uniwersalne półki i ścienne regulowane uchwyty do głośników, które pozwalają na wysokiej jakości odtwarzanie muzyki i słowa mówionego.
Produkty marki Stell są dobrze znane posiadaczom anten satelitarnych – uchwyty do anten, które cechuje wysoka jakość i przyjazna cena, mają szerokie zastosowanie - można je przymocować na ścianie, na balkonie lub na maszcie.